вверхвниз
![Блок живлення BIOM Professional DC24 60W BPBFS-60-24 2.5А stick герметичний [00-00019654], фото 1](https://images.prom.ua/4164619120_blok-zhivlennya-biom.jpg)
Блок живлення BIOM Professional DC24 60W BPBFS-60-24 2.5А stick герметичний [00-00019654]
- Немає в наявності
- Код: 00-00019654
430,50 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Характеристики
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Робоча напруга | 180-240 V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 311×15×18 мм |
| Клас захисту | IP67 |
| Струм на виході | 2.5 A |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 24 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430,50 ₴

![Блок живлення BIOM Professional DC24 60W BPBFS-60-24 2.5А stick герметичний [00-00019654], фото 2](https://images.prom.ua/4164619135_w80_h80_blok-zhivlennya-biom.jpg)
![Блок живлення BIOM Professional DC24 60W BPBFS-60-24 2.5А stick герметичний [00-00019654], фото 3](https://images.prom.ua/4164619159_w80_h80_blok-zhivlennya-biom.jpg)
