вверхвниз
![Стрічка клейка для швів "серпянка" 50 мм * 20 м INTERTOOL [KT-0921], фото 1](https://images.prom.ua/4202905051_strichka-klejka-dlya.jpg)
Стрічка клейка для швів "серпянка" 50 мм * 20 м INTERTOOL [KT-0921]
- Готово до відправки
- Код: KT-0921
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Стрічка "серпянка", що клеїться для швів, INTERTOOL KT-0921 дозволить якісно армувати стики та шви гіпсокартону та гіпсокартонного волокна, дозволить зміцнити будь-які з'єднання та тріщини в будівельних конструкціях.
Самоклеюча сітка серпянка INTERTOOL KT-0921 виготовлена з міцної склотканини з частотою сітки 64 клітини/дюйм2, щільністю 60 гр/м2, має ширину полотна 50 мм і довжину 20 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина | 20 мм |
| Щільність | 60 г/м2 |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.078 кг |
| Матеріал | Склотканина |
| Об'єм | 0.000361 куб.м |
| Тип | сітка армуюча "серпянка" |
| Частота сітки | 64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

![Стрічка клейка для швів "серпянка" 50 мм * 20 м INTERTOOL [KT-0921], фото 2](https://images.prom.ua/4202905052_w80_h80_strichka-klejka-dlya.jpg)
![Стрічка клейка для швів "серпянка" 50 мм * 20 м INTERTOOL [KT-0921], фото 3](https://images.prom.ua/4202905053_w80_h80_strichka-klejka-dlya.jpg)
![Стрічка клейка для швів "серпянка" 50 мм * 20 м INTERTOOL [KT-0921], фото 4](https://images.prom.ua/4202905054_w80_h80_strichka-klejka-dlya.jpg)
![Стрічка клейка для швів "серпянка" 50 мм * 20 м INTERTOOL [KT-0921], фото 5](https://images.prom.ua/4202905055_w80_h80_strichka-klejka-dlya.jpg)
