Опис товару
Імпульсний блок живлення
номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А
вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц
пластиковий корпус
вилка розташована на корпусі блоку живлення
довжина шнура 12 В - 110 см
розміри 76 / 40 / 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mustang Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 76 / 40 / 30 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Best Seller | 120 |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴



