
IP-відеокамера спостереження 2MP (TD-9421S3BL (D/PE/AR1) f=2.8мм) TVT (77-00234)
- Готово до відправки
- Код: 77-00234
1 752 ₴
Характеристики IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9421S3BL (D/PE/AR1) f=2.8mm
Бренд TVT
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Зовнішній вигляд Циліндрична
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/2.8" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.0126 Люкс
Фокусна відстань 2.8 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 20 м
Кількість потоків 3
Відеокодек H.264, H.265
Сумісність DAHUA, HIKVISION, ONVIF
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Кількість користувачів онлайн 3
Операційна система Embedded Linux
Серія S
Bitrate 64Kbps – 4Mbps
Підтримка браузерів Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera
Спрацювання за подією За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний
Smart функції Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео
Протоколи DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP
PoE Так
Інтерфейси передачі даних 1x RJ45 10/100M
Живлення DC 12 В / PoE
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP67
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Робоча температура -30 °C ~ +60 °C
Робоча вологість 95%
Розміри 162.1 / 74.8 / 73.8 мм
Вага 240 г
Гарантія 12 міс.
IP-відеокамера TVT TD-9421S3BL (D/PE/AR1) для вуличного встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м. Матриця 1/2.8“ CMOS. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, захист периметру, перетин умовної лінії. Можливе живлення через PoE. Циліндричний пластиковий корпус камери, клас захисту IP67.
Застосування
Відеокамера TVT TD-9421S3BL (D/PE/AR1) виконана у циліндричному пластиковому корпусі, стійка до зовнішніх впливів, зі ступенем захисту IP67, що дозволяє використання моделі для охорони об'єктів як всередині приміщень, так і на вулиці.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери 2 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 1920*1080 пікселів складає 25 кадрів на секунду. Матриця 1/2.8“ CMOS.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність відеоаналітики: перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру – підвищує безпеку об'єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Підтримка технології P2P – камера виходить в інтернет автоматично і не вимагає складних налаштувань від користувача.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 4Mbps |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 162.1 / 74.8 / 73.8 мм |
| Світлочутливість | 0.0126 Люкс |
| Серія | S |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 1 752 ₴



