
IP-видеокамера наблюдения 4MP (TD-9543E3 (D/AZ/PE/AR3) f=2.8-12мм) TVT (77-00163)
- Готово к отправке
- Код: 77-00163
8 770 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
4 Мп IP видеокамера; матрица 1/3" CMOS; Сжатие: H.265 / H.265+ / H.265 / Smart H.264 / H.264+ / H.264 / MJPEG; моторизированный объектив f=2,8-12 мм; встроенный микрофон, встроенный слот для MicroSD – карт (до 256 Gb), встроенные функции интеллектуальной аналитики, поддержка P2P, 1CH тревожный вход, запись: 2592×152 WDR, HLC, BLC, день/ночь (ICR);
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Видеовыход | 1 CVBS |
| Внешний вид | Купольна |
| Відеокодек | Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Розміри | Ø 141 / 100 мм |
| Світлочутливість | 0.0038 Люкс |
| Серия | E |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 770 ₴

