вверхвниз

Описание товара
4 Мп IP-видеокамера с WiFi; матрица 1/2.7" CMOS; видеокомпрессия H.265/H.264; объектив f=2.8 мм; запись 2560x1440 @25 к/с; чувствительность 0.011 Люкс / F1.2, 0 Люкс с ИК; IEEE802.11b/g;n поддержка 3-х видеопотоков;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Bitrate | 64Kbps – 5Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 167.6 / 74.7 / 148.2 мм |
| Світлочутливість | 0.011 Люкс |
| Серия | S |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
Информация для заказа
- Цена: 2 808 ₴




