Описание товара
4Mp PTZ SpeedDome IP-видеокамера с функциями видеоаналитики; матрица 1/2.5″ CMOS; разрешение 4 Mp (2560x1440); моторизированный объектив f=4.8-120 мм; угол поворота 360°, наклона -5°~90°, скорость вращения 0.4~80°/сек; оптический зум 25x; скорость увеличения зума 3.6 сек; ИК-подсветка до 100 м; видеокомпрессия H.264/H.265; светочувствительность 0.01 Люкс (F1.65, AGC вкл.)/0 Люкс с ИК; аналитика: Smart tracking, вторжение в зону, классификация целей, распознавание лиц; сетевой интерфейс RJ45 100M; ONVIF, SDK; MicroSD слот до 256 Гб; питание DC12V/PoE+; степень защиты IP66; габаритные размеры Ø 173/247 мм; вес 2.1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Виявлення транспортних засобів, Захист периметра, Зміна сцени, Класифікація цілей, Розпізнавання облич |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -5°-90° |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Оптичний зум | 25x |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), ICMP, IGMP, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 173 / 247 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Совместимость | ONVIF, SDK |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 4.8-120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 523 ₴



