
IP PTZ-відеокамера 2MP (TD-8423IS (PE/25M/AR15) f=4.8-120мм 25x) TVT (77-00194)
- Готово до відправки
- Код: 77-00194
15 000 ₴
Характеристики IP PTZ-відеокамера 2Mp TVT TD-8423IS (PE/25M/AR15) f=4.8-120mm 25x
Бренд TVT
Тип пристрою IP PTZ-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Кути повороту / нахилу 0°-360° / -5°-90°
Зовнішній вигляд PTZ (Speed Dome)
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/2.8" CMOS
Тип об'єктива Моторизований
Світлочутливість 0.005 Люкс
Фокусна відстань 4.8-120 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 150 м
Кількість потоків 3
Сумісність ONVIF, SDK
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Кількість користувачів онлайн 16
Підтримка браузерів Internet Explorer
Карта пам'яті MicroSD карта до 256 ГБ
Спрацювання за подією За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний
Smart функції Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Виявлення транспортних засобів, Захист периметра, Зміна сцени, Класифікація цілей, Розпізнавання облич
Протоколи 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), ICMP, IGMP, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UDP, UPnP
Оптичний зум 25x
PoE Так
Живлення DC 12 В / PoE
Особливості NDAA
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP66
Матеріал корпусу Метал
Колір Білий
Робоча температура -30 °C ~ +55 °C
Робоча вологість 95%
Розміри Ø 173 / 247 мм
Вага 2.1 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
IP PTZ відеокамера TVT TD-8423IS (PE/25M/AR15) з роздільною здатністю 2 Мр, з моторизованим об’єктивом, з фокусною відстанню 4.8-120 мм і кутом повороту 360°, оптичний зум 25x. Відстань ІЧ-підсвічування до 150 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення людей/транспортних засобів, автотрекінг, вторгнення в зону, що охороняється, виявлення залишених/зниклих предметів, розпізнавання облич тощо. Можливе живлення через PoE+.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів зовні будівель на великій відкритій місцевості. Камера відноситься до класу високошвидкісних роботизованих відеокамер типу Speed Dome, які є ідеальним рішенням для спостереження за великими територіями. Основні сценарії застосування – охорона периметра на таких об’єктах як: склади, парки, вокзали та майданчики, індустріальні парки тощо.
Ключові властивості та можливості
- PTZ-камера оснащена об'єктивом з 25-кратним оптичним зумом, здатна передавати деталізоване зображення з роздільною здатністю 1920x1080 за швидкістю 25 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 4.8-120 мм.
- Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення людей/транспортних засобів, смарт трекінг, вторгнення у зону під охороною, перетин лінії, виявлення залишених або зниклих предметів, зміна сцени, розпізнавання облич – максимум 15 облич за секунду (за замовчуванням вимкнено) тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 150 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.
- Кут обертання складає 360° з регульованою швидкістю 0.1~80°/сек, попередньо встановлено 80°/сек; кут нахилу від -5° до 90° з регульованою швидкістю 0.1~80°/сек, попередньо встановлено 80°/сек. Встановлено 360 попередніх налаштувань, 8 турів, до 16 пресетів для кожного туру.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE+ (802.3.at, class 3) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP66 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейн TD-YZJ0808 постачається в комплекті.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | Ø 173 / 247 мм |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Сумісність | ONVIF, SDK |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Клас захисту | IP66 |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Кількість потоків | 3 |
| Оптичний зум | 25x |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -5°-90° |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Робоча вологість | 95% |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), ICMP, IGMP, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Виявлення транспортних засобів, Захист периметра, Зміна сцени, Класифікація цілей, Розпізнавання облич |
- Ціна: 15 000 ₴



