Описание товара
8Mp PTZ SpeedDome IP-видеокамера с функциями видеоаналитики; матрица 1/2.8″ CMOS; разрешение 8 Mp (3840x2160); моторизированный объектив f=4.8-120 мм; обзор 360°; скорость вращения 0.1~200°/сек; оптический зум 25x; скорость увеличения зума 3.6 сек; ИК-подсветка до 150 м; видеокомпрессия H.264/H.264+/H.265/H.265+; 0.01 Люкс (F1.65, AGC вкл.)/0 Люкс с ИК; OSD-меню; сеть RJ45 100M; битрейт 64Kbps-16Mbps; питание DC12V, PoE+; 1 аудиовход/1 аудиовыход; 1 тревожный вход/1 выход; MicroSD слот до 256 Гб; степень защиты IP66; габаритные размеры Ø 173/268 мм; вес 2.1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, нахил: -10 ° ~ 90 ° |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Оптичний зум | 25x |
| Питание | DC 12 В / PoE+ |
| Протоколи | HTTP(S),IPv4/v6,802.1x,QoS,FTP,SMTP, UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP/IP,UDP,PPPoE,DHCP |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Робоча вологість | <95% |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Ø 173 / 268 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 4.8-120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 29 493 ₴




