вверхвниз

IP-видеокамера наблюдения 2MP (TD-9423A3-LR f=7-22мм с распознаванием номеров) TVT 77-00034
- Готово к отправке
- Код: 77-00034
22 014 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
2Мп IP видеокамера; Матрица: 1/2.8" CMOS; Видеокомпрессия: H.265/H.264/MJPEG; Моторизованный объектив: f= 7-22мм; BLC, HLC, ВИДЕО АНАЛИТИКА (Определение авто номера), Аудио входы: 1x вход; Габаритные размеры: 279.5/100.3/88.9 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення фальсифікації відео, Зміна сцени, Розпізнавання автомобільних номерів |
| Аудіовходи | Да |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Робоча вологість | 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 279.5 / 100.3 / 88.9 мм |
| Світлочутливість | 0.026 Люкс |
| Серия | A3 |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 7-22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 22 014 ₴



