
IP-відеокамера спостереження 2MP TD-9322-D TVT (77-00128)
- Готово до відправки
- Код: 77-00128
2 102 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Характеристики IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9322-D
Бренд TVT
Тип пристрою IP-відеокамера
Живлення 12 В
Матеріал корпусу Метал
Колір Білий
Робоча температура -30 °C ~ +60 °C
Робоча вологість 10 - 90%
Розміри 70 / 145 / 55 мм
Гарантія 12 міс.
Корпусна IP-відеокамера TD-9322-D під об'єктив C/CS. Камера оснащена матрицею 1/3" Panasonic CMOS, що забезпечує високу якість зображення.Підтримує режим день-ніч, що дозволяє автоматично переключатися між кольоровим та чорно-білим режимами залежно від освітлення.
Ключові властивості
- Матриця 1/3 Panasonic CMOS, роздільна здатність 1920 * 1080, 1280 * 720, 640 * 480, 320 * 240 та 160 * 120, з можливістю налаштування швидкості кадру від 1 до 25 кадрів на секунду.
- Відеокомпресія H.264, а також MJPEG для одного потоку, що дозволяє ефективно використовувати простір зберігання і передавати дані з різною швидкістю передачі. Вона також підтримує налаштування зображення для досягнення оптимальної якості.
- Чутливість матриці 0.1Lux / 1.2F.
- Завдяки механічному ІЧ-фільтру, камера може забезпечити чіткий запис навіть у нічний час.
- Камера підтримує різні протоколи обміну даними, включаючи TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP та FTP, що забезпечує зручну інтеграцію з іншими пристроями та системами.
- Для зберігання записів камера підтримує архівування на SD-карту, через IE-клієнт, NVMS1000 та NVR. Вона також має додатковий відеовихід BNC для підключення до зовнішнього монітора або відеосистеми. Камера також має вбудований аудіовхід і аудіовихід для запису та відтворення звуків.
- Живлення DC12V.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 70 / 145 / 55 мм |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 102 ₴

