вверхвниз

Комплект видеодомофона Light Vision: домофон 10" SINGAPORE (AI) FHD Black и видеопанель RIO FHD Gold 82-00239-82-00214
- Нет в наличии
- Код: 82-00239-82-00214
2 400,75 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Комплект видеодомофона: 10" видеодомофон + 2Mp видеопанель. Видеодомофон: WiFi-видеодомофон; 10-дюймовый сенсорный IPS-дисплей с разрешением 1024*600; поддержка WiFi и LAN (приложение Tuya на iOS видео и Android); СVBS, АНD720Р / АНD1080Р, СVI720Р / СVI1080Р, TVI720Р / TVI1080Р; замка (ворот); поддержка карт памяти SD до 1 ТВ (рекомендуется FAT32); ИК-подсветка дальностью 5 м; встроенное реле для отключения NO/NC;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Монитор | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Ship Bundle Items | Separately |
| Wi-Fi | Да |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Відчинення воріт | Да |
| Відімкнення замка | Реле NO/NC |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Диагональ экрана | 10" |
| Дисплей | IPS |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 1 ТБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути огляду камери | 110° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | WiFi|Ethernet |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Особливості моделі | MP3-мелодії, Автовідповідач, Вибір зони детекції, Вимкнення підсвічування кнопки виклику на панелі виклику, Запис у разі детекції людини у кадрі, Куточок для повороту на 30° і козирок в комплекті, Підключення кнопки виходу, Режим «Не турбувати», Фоторамка |
| Питание | DC 12 В / AC 220 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | -40°C~+60°C, 0 С - +50 С |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1080P/720P/960H |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 133 / 48 / 21 мм, 182 / 250 / 24 мм |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | Відеодомофон+панель виклику |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Золотий, Чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 400,75 ₴









