Описание товара
Відеокамера DH-HAC-HDW2802TP-A Dahua 8Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну |
| Кути огляду | Г: 110,8° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100,000 с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 8 Мп (3840 х 2160) |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K (1~15к/с), 6Mп(1~20к/с), 4Mп(1~25к/с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 70 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 1800мм |
| Виявлення об'єкта | 84 м |
| Спостереження за об'єктом | 34 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| WDR | 120 дБ |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх і вбудований мікрофон |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | Ф 106 х 99,2 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
Информация для заказа
- Цена: 3 825 ₴


