Описание товара
Відеокамера DH-HAC-HDW2241TP-A Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4м |
| Відношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Кути огляду | Г:110° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100,000с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 500мм |
| Виявлення об'єкта | 39м |
| Спостереження за об'єктом | 15м |
| Розпізнавання об'єкта | 8м |
| WDR | 120 дБ |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | Φ106×99.2 мм |
| Вага | 500г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
Информация для заказа
- Цена: 2 790 ₴


