Описание товара
Відеокамера DH-HAC-HFW2802TP-A-I8-VP Dahua 8Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 10м |
| Відношення сигнал/шум | більш 65дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Кути огляду | Г: 87° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/4 – 1/100,000 с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 3840 × 2160 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K 15 к/с, 6MP 20 к/с, 4MP 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 2500мм |
| Виявлення об'єкта | 104м |
| Спостереження за об'єктом | 42м |
| Розпізнавання об'єкта | 21м |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / вбудований мікрофон |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Потужність споживання | 11.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | 244×90×90 мм |
| Вага | 420г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
Информация для заказа
- Цена: 4 230 ₴


