Описание товара
Відеореєстратор DH-XVR5108HE-X Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | XVR-відеореєстратор |
| Інтервал запису | 1 хв - 60 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1 с – 30 с, Пост-запис: 10 с – 300 с |
| Тривожні входи/виходи | 8 / 3 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, PTZ, тур, Push, електронна пошта, FTP, Snapshot, зумер |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| IP-камери | 8 + 4 канали, до 6Мп |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Двостороння розмова | Використовуючи канали аудіо вх / вих (RCA) |
| Режим запису | Ручний, за розкладом: безперервна, по руху, по тривозі |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10ТБ |
| Режим пошуку | Час / дата, детектор руху, точний пошук (з точністю до секунди) |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 5 Мп, 4 Мп, 1080р, 720р |
| TVI-камери | 5 Мп, 4 Мп, 1080р, 720р |
| Відеодетекція | Детектор руху 396 зон (22х18), втрата сигналу, закриття об'єктива |
| Вхідний потік | 48 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Тривожні (релейні) виходи | 3 |
| Підтримка роздільної здатності | 5М-Н, ЧТ-Н, 1080п, 1080Н, 720п, 960Х, Д1, СИФ |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-й і 2-й канали 5M-N (1 ~ 10 к / с), інші канали 4M-N / 1080P (1 ~ 15 к / с); 1080N / 720P / 960H / |
| Аудіоінтерфейси | 8вх / 1вих (RCA) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 / CIF (1 ~ 15 кадрів / с) |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2х - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | XVR |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий перегляд, повільний перегляд, цифровий зум |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 12 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Процесор | вбудований процесор |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (100M) |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 6144 Кбіт / с, на канал |
| Мережеві протоколи | HTTP, TCP / IP, IPv4 / IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, Ala |
| Аудіокомпресія | AAC (тільки для 1-го каналу), G.711A, G.711U, PCM |
| RS485 | 1 порт для керування PTZ |
| Тривожні входи | 8 |
| Живлення | DC12В / 2A |
| Потужність споживання | 10Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | Mini1U, 325x255x55 мм |
| Вага | 1.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
Информация для заказа
- Цена: 7 965 ₴




