Описание товара
Відеокамера DH-IPC-HDBW2831RP-ZAS-S2 Dahua 8Mp f=3.7-11mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 8м |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| ROM/RAM | 128MB / 512MB |
| Відношення сигнал/шум | більш 50дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ |
| Кути огляду | Г: 112 ° ~ 46 °, В: 60 ° ~ 26 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.7-11 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.9 |
| Швидкість затвора | Авто / Ручний, 1/3 ~ 1/100000 з |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 4K (3840 × 2160) / 6M (3072 × 2048) / 5M (2560 × 1920) / 3M (2048x1536) / 3M (2304 × 1 296) / 1080P |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K (1 ~ 25 / 30fps) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 0.2м |
| Виявлення об'єкта | 83м |
| Спостереження за об'єктом | 33м |
| Розпізнавання об'єкта | 17м |
| WDR | 120 дБ |
| Керування фокусом | моторизований |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 (1 ~ 25 / 30fps) |
| Відеокодек | H.265 / H.264H / MJPEG (Sub Stream) |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD карта |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Відеобітрейт | H.264: 32Kbps ~ 8192Kbps, H.265: 16Kbps ~ 8192Kbps |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP; ARP; RTSP; RTP; RTCP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPV4 / V6; QoS; UPnP |
| Аудіокомпресія | G.711a / G.711Mu / G.726 / AAC |
| Живлення | DC12V |
| Потужність споживання | <10.9W |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Φ122мм × 88.9мм |
| Вага | 0.49 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
Информация для заказа
- Цена: 10 800 ₴









