Описание товара
Відеореєстратор DHI-NVR5216-16P-4KS2E Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Інтервал запису | 1-120 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1-30 секунд, постзапис: 10-300 секунд |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, PTZ, тур, відправка email, знімок |
| Підтримка виробників | Arecont Vision, Airlive, AXIS, Canon, Dynacolor, JVC, LG, Panasonic, Pelco, PSIA, Samsung, Sanyo, So |
| IP-камери | 16 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160; VGA: 1920 × 1080 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Внутрішні HDD | 2 - SATA III Ports, до 10TB кожен |
| Режим пошуку | Час / Дата, будильник, рух і точний пошук |
| Відеодетекція | Виявлення руху, втрата відео, тампер |
| Вхідний потік | 320 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| RS232 | 1 порт, для зв'язку з клавіатурою |
| PoE-порти | 16 портів (IEEE802.3af / at), 1-8 порти підтримують ePoE і EoC |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 реле |
| Підтримка роздільної здатності | 12МП, 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 4 канали - 8Мп, 16 каналів - 2Мп |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF 2.4, SDK, CGI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 USB порту (1 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий/повільний перегляд, наступний/попередній файл |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Процесор | Чотирьохядерний вбудований процесор |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ-45 Port (1000M) |
| Відеобітрейт | 16Kbps ~ 20Mbps Per Channel |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPs, TCP / IP, IPv4 / IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, F |
| RS485 | 1 порт для керування PTZ |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | AC100V ~ 240V, 50 ~ 60 Hz |
| Потужність споживання | <15.2W |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 375 × 326.5 × 53мм |
| Вага | 2.7 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
Информация для заказа
- Цена: 21 600 ₴









