Описание товара
Відеореєстратор DHI-NVR5864-4KS2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Інтервал запису | 1-120 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1-30 секунд, постзапис: 10-300 секунд |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 6 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, активація PTZ, активація реле тривоги, відео PUSH, голосове попередження |
| Підтримка виробників | Arecont Vision, Airlive, AXIS, Canon, Dynacolor, JVC, LG, Panasonic, Pelco, PSIA, Samsung, Sanyo, So |
| IP-камери | 64 камери |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI1: 4K (3840x2160), 2560x1440, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720; HDMI2 / VGA: 1920х1080, 1280х1024, |
| Двостороння розмова | 1-вхід, 2-виходу, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад: безперервне, детектор руху, IVS, тривога |
| Мультиекранний режим | HDMI1: 1/4/8/9/16/25/36/64, HDMI2: 1/4/8/9/16 |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Внутрішні HDD | 8 SATA до 10 Тб кожен |
| Режим пошуку | Дата / час, детектор руху, точний пошук (з точністю до секунди) |
| Відеодетекція | Детектор руху 396 зон (22х18), втрата сигналу, закриття об'єктива |
| Вхідний потік | 320 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа / eSATA |
| eSATA | Так |
| RS232 | 1 порт, для зв'язку з ПК і клавіатурою |
| Тривожні (релейні) виходи | 6 |
| Підтримка роздільної здатності | 12МП, 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF 2.4, SDK, CGI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 2-HDMI, 2-VGA |
| USB-вихід | 4 USB |
| Кількість жорстких дисків | 8 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий перегляд, повільний перегляд, цифровий зум |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 64 |
| Процесор | Чотирьохядерний вбудований процесор |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 2 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DMSS |
| Відеобітрейт | 16 Кбіт / с - 20000 Кбіт / с на канал |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4 / IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, D |
| RS485 | 1 порт для керування PTZ |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | AC 220В |
| Потужність споживання | 17Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 0% ~ 90% RH |
| Розміри | 2U 440х452х95 мм |
| Вага | 6.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
Информация для заказа
- Цена: 40 500 ₴





