Описание товара
Відеокамера DH-PTZ1A225U-IRA-N Dahua 2Mp f=4.8-120mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 161 м |
| Кути повороту / нахилу | поворот: 0 ° ~ 360 ° нескінченно; нахил: -90 ° ~ 90 °, ефективний кут: -51 ° ~ 90 °; Автоматичний об |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| ROM/RAM | 128/1024 Мб |
| Відношення сигнал/шум | ≥ 55дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Кольоровий / Ч / Б |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 120°/с; нахил: 75°/с |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Виклик передустановки / Сканування / Тура / Обходу при відсутності команд в зазначений період |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1 ° ~ 120 ° / с; нахил: 0.1 ° ~ 75 ° / с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Режими роботи PTZ | 5 Шаблонів; 8 Туров; панорамування; сканування |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Smart Tracking | Підтримує |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1080P/1.3M/720P/D1/CIF - 25к/с |
| Тригери тривоги | Детектор руху, Smart функції, Винятки, Тривожні входи |
| Кути огляду | По горизонтали: 62.8° - 2.6° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Апертура | F1.6 ~ F4.4 |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30000с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) / 1.3 M (1 280 x960) / 720p (1280x720) / D1 (704x576 / 704x480) / CIF (352x288 / 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P/1.3M/720P - 50 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 4.8-1200мм |
| Виявлення об'єкта | 1613 м |
| Спостереження за об'єктом | 646 м |
| Розпізнавання об'єкта | 323 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Підтримує |
| Керування фокусом | Авто / Ручний |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), регіональний фокус, регіональна експозиція, Flip 180 ° |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1вх. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
Информация для заказа
- Цена: 27 675 ₴









