Описание товара
Платформа з кріпленням DS-1214ZJ-T Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD40XXF / E- (H) (IR5) (IRA), DS-2CD40XXFWD / E- (H) (IR5) (IRA), DS-2CD6026FWD / E- (H) та ін. |
| Навантаження | 6 кг |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь,Сталь |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 194 / 117 / 138 мм |
| Вага | 1900 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 2 160 ₴



