Описание товара
Кронштейн DS-1273ZJ-130-TRL Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | 1HX1WD-IZ, 2322WD-I, 2342WD-I, 23X5FWD-I, 23X3G0-I, 55A2P (N) -VFIR3 / IT3, 55C2P (N) -VFIR3 та ін. |
| Кріплення | ф120 мм |
| Навантаження | 4.5 кг |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Розміри | 130 / 182 / 120 мм |
| Вага | 900 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Материал | Алюминиевый сплав |
Информация для заказа
- Цена: 1 361 ₴






