Описание товара
Відеореєстратор DS-7324HUHI-K4 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, активація PTZ, активація реле тривоги |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | +16 каналу, до 8MП, можливість розширення до 40 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI1: 4K (3840x2160), 2560x1440, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720; HDMI2 / VGA: 1920х1080, 1280х1024, |
| Двостороння розмова | 1-канал, RCA (2.0 Vp - p, 1kΩ) |
| Режим запису | Ручний, розклад: безперервне, детектор руху, VCA, тривога |
| Перегляд архіву | 16-каналів синхронно |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 10Тб |
| Режим пошуку | Smart search |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| TVI-камери | 8 MП, 5 MП, 4 MП, 3 MП, 1080р, 720р |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| eSATA | Так |
| RS232 | Так |
| RAID | RAID 0, 1, 5, 6, 10 |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 8Мп / 5Мп / 4МП / 3Мп / 1080p / 720p / 4CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 MП - 8к / с, 5 MП - 12к / с, 4 MП - 15к / с, 3 MП -18к / с, 1080p / 720p / 4CIF - 25к / с |
| Аудіоінтерфейси | 4-каналу, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF / CIF - 25к / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 2-HDMI, 1-VGA, CVBS |
| USB-вихід | 2х - USB 2.0, 1x - USB 3.0 |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 40 |
| Кількість каналів BNC | 24 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 2 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 10000 Кбіт / с на канал |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF, SNMP |
| Аудіокомпресія | Г.711У |
| RS485 | Так |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | AC 220В |
| Потужність споживання | 74Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 0% ~ 90% RH |
| Розміри | 440х390x70 мм (WxDxH) |
| Вага | 7 Кг (без HDD) |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 50 144 ₴









