Описание товара
Відеокамера DS-2CE16D8T-IT5E Hikvision 2Mp f=3.6mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | ICR, Колір / ЧБ / SMART |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Кути огляду | 82.6 ° |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 сек. до 1 / 50,000 сек. |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к\с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR (рівень від 1 до 10) |
| Баланс білого | ATW / Ручний |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 - 360 °, Нахил: 0 - 180 °, Обертання: 0 - 360 ° |
| WDR | 120 дБ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Живлення | 12 ВDC ± 15% \ PoC.at |
| Потужність споживання | 5.8 Вт |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Робоча вологість | 90% і менше (без конденсату) |
| Розміри | 86.7 / 81.6 / 226 мм |
| Вага | 680 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 2 779 ₴



