Описание товара
Відеокамера DS-2CE16H0T-ITE Hikvision 5Mp f=3.6mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Кути огляду | 80.1° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 5 MP (20к\с), 4 MP (25к\с), 1080p (25к\с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Баланс білого | ATW, MWB |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 - 360 °, Нахил: 0 - 180 °, Обертання: 0 - 360 ° |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Живлення | 12В DC±25% \ PoC.af |
| Потужність споживання | 5.4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Розміри | 58 / 61 / 163 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 958 ₴



