Описание товара
Відеокамера DS-2CE38D8T-PIR Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | Авто \ Колір \ ЧБ \ ІК-фільтр |
| PIR-сенсор | Кут 110 °, Дальність 11 м |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Кути огляду | 103.5 ° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 сек. до 1 / 50,000 сек. |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к \ с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR (рівень від 1 до 10) |
| Баланс білого | ATW / Ручний |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід |
| WDR | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон + RCA-аудіовихід |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Живлення | 12 VDC ± 25% |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Робоча вологість | 90% і менше (без конденсату) |
| Розміри | 104 / 66 / 41.07мм |
| Вага | 210 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 2 088 ₴



