Описание товара
Відеокамера DS-2CE56C0T-IRMF Hikvision 1Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1296x732) |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Кути огляду | 92° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1280x720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 720p @ 25fps / 720p @ 30fps |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Живлення | DC12V ± 15% |
| Потужність споживання | <4W |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 89.47 / 67.6мм |
| Вага | 340 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 968 ₴



