Описание товара
Відеокамера DS-2CE56F7T-IT3Z Hikvision 3Mp f=2.8-12mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (1920x1536) |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 3 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50,000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1536 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920×1536 18 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| WDR | 120 дБ |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розміри | 134 × 124 × 115 мм |
| Вага | 750г |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 1 950 ₴


