Описание товара
Відеореєстратор DS-7608NI-K2 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 1 |
| IP-камери | 8 камер |
| Роздільна здатність відеовиходу | 3840x2160, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720, 1024х768 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 6Тб кожен |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 реле |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 2 каналу - 8Мп, 4 канали - 4МП, 8 каналів - 2Мп |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Відеовихід | 1-HDMI, 1-VGA (незалежні) |
| USB-вихід | 2 порти (1 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Стандарт мережі | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (10M / 100M / 1000М) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Тривожні входи | 4 канали |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 15-40 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 0% - 90% |
| Розміри | 385 × 315 × 52мм |
| Вага | 1 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 6 240 ₴





