Описание товара
Відеокамера DS-2CD4A24FWD-IZHS Hikvision 2Mp f=4.7-94mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Режим день/ніч | ІК-фільтр з автоматичним перемикачем |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 10 к / с |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | 53.8 ° -3.1 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4.7-94 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 120 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.4 |
| Швидкість затвора | Авто / Ручний, 1/3 ~ 1/100000 з |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 50 к / с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості |
| Кількість потоків | 4 |
| Відеокодек | H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100 / 1000Mbps) |
| Метод зберігання | NAS (Support NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Відеобітрейт | 32 Kbps - 16 Mbps |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Живлення | DC 12В ± 10% |
| Потужність споживання | <18W |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -50 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 100мм × 103.9мм × 311.8мм |
| Вага | 2 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 30 530 ₴









