Описание товара
PTZ-відеокамера DS-2AE5123TI-A Hikvision 1Mp f=4-92mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -15 ° ~ 90 ° |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| Відношення сигнал/шум | ≥ 50дБ |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот: 400 ° / с, Нахил: 200 ° / с |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Попередня установка / маршрут / шаблон / панорамне сканування / сканування нахилу / вибіркове сканув |
| Швидкість ручного керування | Поворот: 0.1 ° - 400 ° / с, Нахил: 0.1 ° - 120 ° / с |
| Кількість попередніх налаштувань | 256 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновлення останнього статусу камери після перезавантаження |
| Режими роботи PTZ | 8 зон по 32 предустановки; 4 шаблону, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Налаштування швидкості PTZ | Підтримує |
| Кути огляду | 49 ° -2.2 ° (Wide-Tele) |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Фокусна відстань | 4-92 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.4-F3.5 |
| Швидкість затвора | 1 / 1с до 1 / 10,000с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці |
| Відеоінтерфейси | 1-BNC Turbo HD / CVBS (подвійний вихід) |
| Відстань фокусування | 10-1000мм |
| WDR | Підтримує |
| Керування фокусом | Авто / ручний / напівавтоматичний |
| Основні функції обробки | Приватний маски (8 зон), пропорційний зум |
| Цифровий зум | 16x |
| Налаштування зображення | є |
| Оптичний зум | 23x |
| Інтерфейси передачі даних | RS-485 (HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| Живлення | AC 24В |
| Потужність споживання | макс. 20Вт з обігрівом, макс. 12Вт без обігріву |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C - 65 ° C |
| Робоча вологість | ≤ 90% |
| Розміри | Ф 185 x 330 мм |
| Вага | 4 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 12 090 ₴



