Світильник світлодіодний AL5042 230V 9W 720LM 4000К (60см) FERON
| Бренд | FERON |
| Тип пристрою | Світильник світлодіодний |
| Потужність | 9 Вт |
| Світлова температура | 720 лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Ресурс | 30000 годин |
| Живлення | 230 В |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 570 / 22.6 / 32.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Світильник світлодіодний AL5042 230V 9W 720LM 4000К (60см) FERON
Світлодіодний світильник FERON AL5042 230V 9W 720LM зі світловою температурою 720 лм і потужністю 9 Вт, напруга живлення 230 В.
Зверніть увагу!
* Світильник продається без мережевого шнура у комплекті, шнур LD5042 слід придбати окремо.
* Пристрій працює лише від мережі 220 В. Не працює від акумуляторної батареї або від 12 В.
Застосування
Світлодіодний світильник є аналогом люмінесцентного світильника типу Т5, з розсіювачем і вимикачем. Призначений для місцевого освітлення робочих поверхонь у жилих та громадських приміщеннях.
Ключові властивості та функціональні переваги світильника Feron AL5042
* Світильник нейтрального кольору світіння, колірної температури 4000 К і світлової температури 720 лм, потужністю 9 Вт.
* Напруга живлення 230 В, працює лише від мережі. Від акумуляторної батареї або 12 В не працює.
* Мережевий шнур LD5042 слід придбати окремо – до комплекту постачання не входить.
* Використання світлодіодного світильника дозволяє заощадити 50% електроенергії в порівнянні з люмінесцентними лампами.
* Значний ресурс роботи у 30000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих.
* Світильник екологічний, у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання.
* Стабільна робота – вмикається миттєво, забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь.
* Існує можливість монтажу декількох таких світильників в лінію, завдяки наявності з'єднувальних гнізд.
* Світильник мінімалістичного дизайну з якісного глянсового пластика підійде до будь-якого інтер'єру.