Описание товара
Відеокамера DS-2CD2T27G3E-L Hikvision 2Mp f=4mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 352 × 240, 320 × 240) |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, виявлення злому відео, мережа відключена, конфлікт IP-адрес, незаконно вхід в систем |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | Горизонтальний: 89 °, Вертикальний: 47 °, Діагональ: 106 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0035 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 640x360, 320x240 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Керування фокусом | фіксований |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, АРУ, баланс білого |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху,Виявлення фальсифікації відео |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128ГБ |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200 |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 8 Mbps |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6.5Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 114 / 110 / 220 мм |
| Вага | 900 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
Информация для заказа
- Цена: 5 693 ₴








