Неадресний тепловий сповіщувач Tiras DETECTO HT10 White
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.1/31 мА |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Тепловий |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Живлення | 10-30 В |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 110 / 48 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Неадресний тепловий сповіщувач Tiras DETECTO HT10 White
Неадресний мікропроцесорний тепловий сповіщувач Tiras DETECTO HT10 White, для роботи у складі неадресної пожежної системи Tiras. Визначення перевищення температури відповідно до класу А2. Відповідає вимогам стандарту ДСТУ EN54-5.
Застосування
DETECTO HT10 виявляє перевищення температури в приміщенні згідно з температурним класом А2. Працює в складі неадресної пожежної системи Tiras.
Ключові властивості та можливості
* Сучасна мікропроцесорна архітектура: в DETECTO HT10 реалізована функція автоматичної компенсації температури та старіння оптопари. Тому чутливість сповіщувача завжди підтримується на встановленому рівні, а частота технічних обслуговувань зменшується в декілька разів.
* Визначення перевищення температури відповідно до класу А2.
* Інтуїтивно зрозуміла індикація дозволяє швидко та чітко розрізняти стан сповіщувача: черговий, процесу реєстрування, несправність, пожежна тривога. Також є можливість підключення виносного пристрою оптичної сигналізації.
* Живлення 10-30 В, низьке енергоспоживання.
* Відповідає вимогам стандарту ДСТУ EN54-5.
Особливості встановлення
База монтується двома гвинтами або шурупами. Після чого необхідно сумістити сповіщувач з базою, повернути за годинниковою стрілкою до просідання сповіщувача в базі, потім довернути його в тому ж напрямку до обмеження руху.