Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D2180S[TI], 18 зон детекції, з функцією вимірювання температури
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Металодетектор арочний |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 22" |
| Робоча частота | 4-8 кГц |
| Зони виявлення | 18 |
| Лічильник проходів та подій | Так |
| Рівні чутливості | 256 |
| Кількість робочих частот | 12 |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Особливості | Індикація зони виявлення,Вимірювання температури |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Так |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри зовнішні | 2220 / 820 / 580 мм |
| Розміри проходу | 2010 / 710 / 580 мм |
| Розміри пакування | 2280 / 260 / 650 мм |
| Вага брутто | 70 |
| Комплектація | Інструкція, Кабель живлення, Металодетектор, Монітор, Монтажний комплект, Тепловізор |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D2180S[TI], 18 зон детекції, з функцією вимірювання температури
Арочний металодетектор з функцією вимірювання температури тіла ZKTeco ZK-D2180S[TI] з 18 зонами детекції та 256 рівнями чутливості, екран 22", світлодіодна та звукова індикація, лічильник проходів і тривог. Тепловізійна камера для вимірювання температури з відстанню вимірювання 1-2 м, точністю вимірювання ±0.3°C, температурою тривоги 37.3°C з можливістю налаштування, роздільна здатність камери 256x192 пікселів, розмір пікселя 17 мкм, об’єктив 3.6 мм.
Застосування
Арочний металодектор дозволяє виявити металеві предмети, які намагаються приховано пронести у контрольовану зону. Найчастіше використовується в місцях проходження великої кількості людей – у системах контролю доступу аеропортів, залізничних вокзалів, стадіонів, виставкових центрів, урядових та фінансових установ, промислових об’єктів, торгових та розважальних центрів, на концертах тощо.
Ключові властивості
* Інфрачервоний тепловізор для вимірювання тіла з можливістю одночасного вимрювання температури у багатьох людей. Відстань вимірювання становить 1-2 м, точність ±0.3°C, температура тривоги 37.3°C, з можливістю налаштування. Параметри тепловізійної камери: роздільна здатність 256x192 пікселів, об’єктив 3.6 мм, розмір пікселя 17 мкм, поле огляду 35°х27°, сенсор 1/2.8" CMOS.
* Арочний металодетектор має 18 зон виявлення.
* Для кожної зони можна налаштувати 256 рівнів чутливості (від 0 до 255) – можна попередньо встановити розмір металу, виключивши хибні спрацьовування на монети, ключі, ювелірні вироби, пряжки тощо.
* 22-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів для відображення роботи пристрою та показань температури.
* Лічильник проходів людей через металодетектор та тривог.
* Синхронна світлова та звукова індикація тривог.
* Захист паролем для зміни налаштувань (4 символи).
* Можливість виведення звітів з даними про вимірювання температури.
* Цифрова система обробки і фільтрації сигналу має відмінну здатність протистояти перешкодам.
* Металодетектор нешкідливий для людського організму.
* Корпус блоку керування та панелі є водонепроникними. Верхній шар виготовлений з ПВХ, що робить детектор водонепроникним, вогнестійким і ударостійким.
* Габаритні розміри: зовнішні 2220 / 820 / 580 мм, проходу 2010 / 710 / 580 мм, пакування 2280 / 260 / 650 мм, вага брутто 70 кг.