Датчик горючих газів промисловий Теміо ДГГ-14 для блоку керування ВАРТА 1-03.14 / ВАРТА 1-03.14П
| Бренд | Теміо |
| Тип пристрою | Датчик витоку газу |
| Тип газосигналізатора | Промисловий |
| Виявлення газів | Ацетилен,Ацетон,Бензол,Водень,Гексан (пари бензину та дизельного палива),Диметиловий етер (метиловий етер),Етилен,Метан,Пари етилового спирту,Пропан/бутан |
| Поріг спрацювання | Метан: 1 % об. (20% НМЗ), Пари бензину/дизельного палива: поріг 1 – 0.1% об., поріг 2 – 0.2% об., Пари етилового спирту: поріг 1 – 0.31% об., поріг 2 – 0.62% об. |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 0.7 Вт |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Робоча температура | -30 °C ~ +100 °C |
| Розміри | 124 / 127 / 51 мм |
| Вага | 0.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Датчик горючих газів промисловий Теміо ДГГ-14 для блоку керування ВАРТА 1-03.14 / ВАРТА 1-03.14П
Датчик (давач) горючих газів промисловий Теміо ДГГ-14 для безперервного автоматичного контролю концентрацій в повітрі горючих газів на вибір: метану, пропану/бутану, водню, гексану (парів бензину та дизельного палива), парів етилового спирту, бензолу, етілену, ацетону, ацетилену, диметилового етеру, що дозволяє вчасно виявити небезпечні рівні газу. Підключається до блоку керування сигналізатора Теміо ВАРТА 1-03.14 / ВАРТА 1-03.14П. Два пороги спрацьовування сигналізації – попереджувальна та тривожна. Номінальна напруга живлення 12 В.
Застосування
Промисловий датчик ДГГ-14 використовується для виявлення довибухонебезпечних концентрацій горючих газів в повітрі. Він є складовою промислового сигналізатора, працює разом із блоком керування та призначений для використання в промислових і громадських об’єктах, таких як газові котельні, компресорні станції, виробничі підприємства та інші місця, де необхідний постійний контроль загазованості повітря.
Ключові властивості та можливості
* Датчик для виявлення концентрації в повітрі горючих газів, підключається до блоку керування сигналізатора ВАРТА 1-03.14 / ВАРТА 1-03.14П.
* Два рівні порогів спрацювання сигналізації – попереджувальна (поріг 1) і тривожна (поріг 2):
* метан: 0.5 % об. (поріг 1), 1 % об. (поріг 2);
* пропан/бутан: 0.2 % об. (поріг 1), 0.4 % об. (поріг 2);
* пари бензину: 0.1 % об. (поріг 1), 0.2 % об. (поріг 2);
* пари дизельного палива: 0.1 % об. (поріг 1), 0.2 % об. (поріг 2);
* пари етилового спирту: 0.31 % об. (поріг 1), 0.62 % об. (поріг 2);
* водень: 0.4 % об. (поріг 1), 0.8 % об. (поріг 2);
* етилен: 0.23 % об. (поріг 1), 0.46 % об. (поріг 2);
* бензол: 0.14 % об. (поріг 1), 0.28 % об. (поріг 2);
* ацетон: 0.29 % об. (поріг 1), 0.58 % об. (поріг 2);
* ацетилен: 0.23 % об. (поріг 1), 0.46 % об. (поріг 2);
* диметиловий етер: 0.27 % об. (поріг 1), 0.54 % об. (поріг 2).
* Діапазон вимірювання складає 0~50 % НМЗ (нижня межа займистості). Похибка вимірювань горючих газів у діапазоні вимірювання за нормальних умов складає ±5 % НМЗ.
* Номінальна напруга живлення 12 В, потужність споживання 0.7 Вт.
* Ступінь захисту корпусу за ДСТУ EN 60529 IP65.
* Може працювати в температурному діапазоні від -30°C до +100°C, що забезпечує ефективність у різних умовах середовища.
* Робоче положення давача температури вертикальне, вимірювальною голівкою вниз.
* Середнє напрацювання на відмову – не менше 30000 годин, середній термін служби пристрою складає не менше 5 років.