
Видеокамера DH-HAC-HFW2231RP-Z-IRE6 Dahua 2MP f=7-22mm 10000001474
- Готово к отправке
- Код: 10000001474
5 625 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Відеокамера DH-HAC-HFW2231RP-Z-IRE6 Dahua 2Mp f=7-22mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 27м |
| Відношення сигнал/шум | більш 65дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Кути огляду | 40 ° ~ 17 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 7-22 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Апертура | F1.3 |
| Швидкість затвора | 1/4 с - 1 / 100,000 з |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p / 720р - 25 к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 1000м |
| Виявлення об'єкта | 269м |
| Спостереження за об'єктом | 108м |
| Розпізнавання об'єкта | 54м |
| WDR | Підтримує |
| ROI | Підтримує |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Живлення | DC12V ± 25% |
| Потужність споживання | <10.1Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 213x90x90 мм |
| Вага | 610г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
Информация для заказа
- Цена: 5 625 ₴

