вверхвниз

Коммутатор CRS112-8P-4S-IN MikroTik 10000061
- Готово к отправке
- Код: 10000061
11 615 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Комутатор CRS112-8P-4S-IN MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Комутатор |
| ROM/RAM | 128Мб / 16Мб |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Керування | є |
| COM порт | RJ45 |
| Швидкість пересилання пакетів | 17.8 Мpps |
| Модель чипа | QCA8511 |
| Моніторинг температури на платі | Так |
| VlLAN | 802.1Q VLAN (до 4K одночасних мереж) |
| Віддзеркалення портів | Вхідний / вихідний трафік |
| Операційна система | RouterOS |
| Кількість портів | 8 |
| Стандарт PoE | 802.3af / at |
| Кількість SFP-портів | 4 |
| Пропускна здатність | 12 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4x SFP (1000M) |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 18-57В |
| Потужність споживання | 10Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% RH |
| Розміри | 200x143x40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
Информация для заказа
- Цена: 11 615 ₴







