вверхвниз

Коммутатор CRS326-24G-2S+RM MikroTik 10000149
- Готово к отправке
- Код: 10000149
11 615 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Комутатор CRS326-24G-2S+RM MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Комутатор |
| ROM/RAM | 512Мб |
| Керування потоком | Підтримує |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Керування | Л2 |
| Модель чипа | 98DX3236A1 |
| Моніторинг температури на платі | Так |
| VlLAN | IEEE 802.1Q |
| Віддзеркалення портів | Підтримує |
| Моніторинг напруги | Так |
| Розмір таблиці MAC | 16K |
| Радіатор процесора | Так |
| Тепловідводи на чипі | Так |
| Операційна система | SwOS / RouterOS (Dual boot) |
| Кількість портів | 24 |
| Процесор | 98DX3236A1 800 МГц |
| Кількість SFP-портів | 2 |
| Пропускна здатність | 44 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2x SFP / SFP + |
| PoE | Так |
| Живлення від PoE-in | Так |
| Живлення | DC 9 - 30В / passive PoE |
| Потужність споживання | 24Вт |
| Монтаж | В стійку |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -40º до + 60ºC |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% RH |
| Розміри | 443x144x44 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
Информация для заказа
- Цена: 11 615 ₴






