вверхвниз

Маршрутизатор RB960PGS-PB MikroTik 10000049
- Готово к отправке
- Код: 10000049
5 990 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Маршрутизатор RB960PGS-PB MikroTik
| SFP-порт | Так |
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | MIPSBE |
| Кількість WAN/LAN-портів | 5 |
| WAN-порт | Ethernet |
| ROM/RAM | 16/128 Мб |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Моніторинг температури на платі | Так |
| Моніторинг напруги | Так |
| Частота процесора | 800 мГц |
| Кількість ядер | 1 |
| Операційна система | RouterOS |
| Кількість портів | 6 |
| Оперативна пам'ять | 128 Мб |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Процесор | QCA9557 |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Poe порт вихід | 4 |
| Кількість SFP-портів | 1 SFP |
| Poe порт вхід | 1 |
| PoE | Так |
| Інтерфейси | LAN/WAN 10/100/1000Mbps x 5, SFP+ x 1 |
| Застосування | Для бізнесу,Для готелей,Для кафе і ресторанів,Для офісу |
| Живлення від PoE-in | Так |
| Живлення | 12 -57 В |
| Потужність споживання | 6-54 Вт |
| Особливості | DNS,FTP-сервер,VPN,Батьківський контроль,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Дротове |
| Тип виконання | Промисловий |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 125 x 52 x 225 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Латвія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
Информация для заказа
- Цена: 5 990 ₴





