вверхвниз

Маршрутизатор RB952Ui-5ac2nD-TC MikroTik 10000128
- Готово к отправке
- Код: 10000128
3 118 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Маршрутизатор RB952Ui-5ac2nD-TC MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | MIPSBE |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Кількість WAN/LAN-портів | 5 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість Wi-Fi | 450-749 Мбіт/с |
| ROM/RAM | 64Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac) |
| Швидкість передачі | 10/100 Мбіт/с |
| Частота процесора | 650 мГц |
| Кількість ядер | 1 |
| Тип антени | Вбудовані |
| USB-вихід | Так (для 3G/4G модемів) |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Кількість портів | 5 |
| Оперативна пам'ять | 64 Мб |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Процесор | QCA9531 650 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11a/n/ac, 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c, 433 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Poe порт вихід | 1 |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4GHz (802.11b / g / n) і 5GHz (802.11a / n / ac) |
| Wi-Fi | Так |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | Passive PoE (5й порт) |
| Інтерфейси | LAN/WAN 10/100Mbps x 5, PoE вихід x 1, USB x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 2 дБі |
| Антена | 2 dBi (двохдіапазонний режим) / 1.5dBi (однодіапазонні режим) |
| Застосування | Для дачі,Для дому,Для квартири |
| Живлення | DC 10-28В / passive PoE (по порту №1) |
| Потужність споживання | 7Вт |
| Особливості | DNS,FTP-сервер,VPN,Батьківський контроль,Гостьова мережа,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Бездротове |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний,Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 34 / 119 / 98 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Латвія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Тип | Беспроводной |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Питание | USB |
Информация для заказа
- Цена: 3 118 ₴






