вверхвниз

Маршрутизатор RB951Ui-2nD (hAP) MikroTik 10000126
- Готово к отправке
- Код: 10000126
2 455 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Маршрутизатор RB951Ui-2nD (hAP) MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | MIPSBE |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| WAN-порт | Ethernet |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| ROM/RAM | 64Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n) |
| Швидкість передачі | 10/100 Мбіт/с |
| Частота процесора | 650 мГц |
| Кількість ядер | 1 |
| Тип антени | Вбудовані |
| USB-вихід | Так |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Кількість портів | 5 |
| Оперативна пам'ять | 64 Мб |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Процесор | 650 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Poe порт вихід | 1 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 5x RJ45 (100M) |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 GHz (4 генерація) |
| Wi-Fi | Так |
| Підтримка PoE | Passive PoE (5й порт) |
| Інтерфейси | LAN x 4, PoE вихід x 1, USB x 1, WAN x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 1.5 дБі |
| Антена | Вбудована, 1.5 dBi |
| Застосування | Для дачі,Для дому,Для квартири |
| Живлення | DC 10-28В / Passive PoE |
| Потужність споживання | 5Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний,Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 113х89х28 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Латвія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Питание | USB |
Информация для заказа
- Цена: 2 455 ₴







