вверхвниз

Маршрутизатор RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN MikroTik 10672624
- Готово к отправке
- Код: 10672624
15 372 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Маршрутизатор RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN MikroTik
| SFP-порт | Так |
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | ARM 32bit |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Кількість WAN/LAN-портів | 10 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість Wi-Fi | 1900-2599 Мбіт/с |
| ROM/RAM | 512Мб / 1Гб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac) |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Моніторинг напруги | Так |
| Частота процесора | 1400 мГц |
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Тип антени | Зовнішні |
| Операційна система | MikroTik RouterOS Level5 |
| Кількість портів | 11 |
| Оперативна пам'ять | 1024 Мб |
| Флеш-пам'ять | 512 Мб |
| Процесор | AL21400 1.4 ГГц (4-ядерний) |
| Бездротовий стандарт | 802.11ac/n/a, 802.11n/b/g |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 1733 Мбіт/c, 300 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Poe порт вихід | 1 |
| Кількість SFP-портів | 1 SFP+ |
| Poe порт вхід | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| PoE | Так |
| Інтерфейси | LAN/WAN 10/100/1000Mbps x 10, MiniPCI-e слот x 1, PoE вихід x 1, PoE вхід x 2, SFP x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 3 дБі |
| Антена | 4 зовнішні антени WiFi |
| Застосування | Для бізнесу,Для готелей,Для кафе і ресторанів,Для офісу |
| Живлення від PoE-in | Так, від Ethernet |
| Живлення | 12-57 В |
| Потужність споживання | 44 Вт, макс |
| Особливості | Beamforming,DNS,FTP-сервер,MU-MIMO,VPN,Батьківський контроль,Гостьова мережа,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Бездротове |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний,Настінний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | 228 / 120 / 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Латвія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Тип | Беспроводной |
Информация для заказа
- Цена: 15 372 ₴






