вверхвниз

Точка доступа RBcAPGi-5acD2nD (CAP ac) MikroTik 10000054
- Готово к отправке
- Код: 10000054
4 603 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Точка доступу RBcAPGi-5acD2nD (CAP ac) MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| ROM/RAM | 128Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Кількість портів | 2 |
| Процесор | 716 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11a/n/ac, 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c, 867 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Poe порт вихід | Є |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2x RJ45 (1000M) |
| Poe порт вхід | Є |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 GHz і 5GHz (5 генерація) |
| Підтримка PoE | Passive PoE |
| Інтерфейси | LAN x 1, PoE x 1, WAN x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 2 дБі, 2.5 дБі |
| Антена | вбудована, 2.5 dBi |
| Живлення | DC 17-57В / PoE (802.3 af / at) |
| Потужність споживання | 13Вт |
| Встановлення | Всередині |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | Ф136х30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Тип | Беспроводной |
Информация для заказа
- Цена: 4 603 ₴







