вверхвниз

Точка доступа RBcAPL-2nD MikroTik 10000134
- Готово к отправке
- Код: 10000134
1 742 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Точка доступу RBcAPL-2nD MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| ROM/RAM | 64Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n) |
| USB-вихід | Так |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Кількість портів | 1 |
| Процесор | QCA9533 650 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x RJ45 (100M) |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 GHz (4 генерація) |
| Інтерфейси | microUSB x 1, WAN x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 1.5 дБі |
| Антена | Всеспрямована (360 °), 1.5 dBi |
| Живлення | DC 5В / DC 10-60В / PoE (802.3af / at) |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Встановлення | Всередині |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | Ф88х20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Питание | USB |
Информация для заказа
- Цена: 1 742 ₴







