вверхвниз

Точка доступа RBSXTG-5HPacD-SA MikroTik 10000094
- Готово к отправке
- Код: 10000094
6 433 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberвозврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание товара
Точка доступу RBSXTG-5HPacD-SA MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| ROM/RAM | 128Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| USB-вихід | Так |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Кількість портів | 1 |
| Процесор | QCA9557 720 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11a/n/ac |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 867 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x RJ45 (1000M) |
| Poe порт вхід | Є |
| Локальне сховище | 128Мб, NAND |
| Підтримка Wi-Fi | 5GHz (5 генерація) |
| Інтерфейси | PoE x 1, USB x 1, WAN x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 14 дБі |
| Антена | Всеспрямована (90 °), 14dBi |
| Живлення | DC 12-57 В / PoE (802.3af/at) |
| Потужність споживання | 12Вт |
| Встановлення | Ззовні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 140х140х56 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Питание | USB |
Информация для заказа
- Цена: 6 433 ₴






