Гучномовець стельовий 6АС100ППм Vellez
| Бренд | Vellez |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 0.75-1.5-3-6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Монтаж | Стельовий |
| Клас захисту | IP21 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | 205 / 140 мм |
| Вага | 1.4 |
Опис товару Гучномовець стельовий 6АС100ППм Vellez
Гучномовець стельовий 6АС100ППм Vellez. Призначений для використання всередині приміщень. Застосовується у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходить для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Передбачена можливість вибору потужності при монтажі гучномовця. Відповідає всім вимогам стандартів EN 54-24, ДСТУ EN 54-24 і BS 5839-8. Завдяки наявності двох вводів, керамічних клемних колодок і термозапобіжника допускається наскрізне підключення до трансляційної лінії.
Ключові особливості:
* номінальна шумова потужність, 6, 3, 1,5 або 0,75 Вт;
* номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
* лінійний рівень чутливості не менше 92 дб;
* ефективно відтворений діапазон частот не вужче від від 100 до 20000 Гц;
* лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 99 Дб;
* кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц - 180°
1 кГц - 125°
2 кГц - 145°
4 кГц - 90°
* кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц -200°
1 кГц - 160°
2 кГц - 100°
4 кГц - 85°
* габаритні розміри, ø 205 х 140 мм;
* маса, не більше 1,5 кг