Кронштейн DH-PFB220C Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Через адаптери PFA107, PFA106 |
| Навантаження | 2 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | Ф128x767 мм |
| Вага | 900г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Кронштейн DH-PFB220C Dahua
Кронштейн для монтажу купольної відеокамери. Сумісний з камерами через адаптери PFA107, PFA106. Максимальне навантаження 2 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф128x767 мм, вага 900 г.
DH-PFB220C – корисний алюмінієвий кронштейн, призначений для зручного монтажу купольних камер. Виконує роль подовжувача для розміщення пристрою на оптимальній висоті. Прикріплюється до стелі за допомогою шурупів. У нижню частину встановлюється адаптер для подальшого монтажу відеокамери. Конструкція дуже надійна, при навантаженні до 2 кілограм. Матеріал і елементи кріплення не втрачають своїх властивостей при значних температурах. В основному DH-PFB220C розміщують в ангарах, на складах та гіпермаркетах, у великих будинках з високими стелями. 76-сантиметрове подовження дозволяє безпечно розташувати камеру, при цьому спустивши її на бажаний рівень для якісного спостереження за тим, що відбувається.