Комутаційний бокс DH-PFA137 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Кріплення | M20 (G1/2") |
| Навантаження | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | Ф122х34 мм |
| Вага | 240г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комутаційний бокс DH-PFA137 Dahua
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HDW1200/1230/1231/1239/1500/1509/2241/2402/2501/2802, HDW3241/3441/3541/3841/5241/5442/5541/5542/5449/5842, SD22404, SD22204, HDBW5441F, D3A21, TPC-DF1241, HDBW1230/1431/2231/2531/2831/3241/3441/3541/3841/5541/5831, HDBW1200/1500/1801/2402/2501/2802, HDBW3241/3441/3541/3841/5449/5842, T3A51, ME1239H/1509H/1809H. Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф122х34 мм, вага 240 г.
DH-PFA137 – це фірмовий комутаційний бокс Dahua, який одночасно є кронштейном та розподільчою коробкою для відеокамер. Для більшої міцності виготовлений з алюмінію. Легкий на вагу, але надійний. Утримує до 1 кілограма та спокійно переносить екстремальні температури. Може використовуватись у приміщеннях та на вулиці. У DH-PFA137 передбачені кріплення для сумісних камер та система встановлення на стелю або стіну. Усередину боксу поміщаються дроти та електронні аксесуари. Кабель виводиться через бічний отвір або в роз'єм з тильного боку. Корпус пофарбований у білий колір, як і більшість пристроїв Dahua Technology, що дозволяє зробити систему відеоспостереження максимально естетичною.