Кронштейн DH-PFA150 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Кріплення | Ф80-150 мм |
| Навантаження | 10 кг |
| Матеріал корпусу | SECC і SUS304 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 130х170х45 мм |
| Вага | 1100г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Кронштейн DH-PFA150 Dahua
Кронштейн для монтажу відеокамери на стовп. Кріплення регулюється у діапазоні Ф80-150 мм. Сумісний з серіями камер: IPC-HFxxE, IPC-HFxxF, HAC-HFxxG, IPC-HDBW5231/5241/5242/5442/5541/5831/5842E, IPC-HDBW5242/5442/5842/7442/7842/8841H, HAC-HDBW3802E/HDBW3231E, IPC-HDBW3241F-FD-M/M12, IPC-HDBW3541/3441/3241F, IPC-HDBW2431/2231F, IPC-HDBW3233/3433F, IPC-HDBW5241F-M12-SA, IPC-HDBW1230/1431/3241/3441/3541/3841/5541/5542/5831R, HAC-HDW1509/1809/2249/2402/2509/2802T-A тощо. Максимальне навантаження 10 кг. Матеріал: SECC і SUS304, розміри 130х170х45 мм, вага 1100 г.
В об'ємних приміщеннях нестандартного планування, а також у дворах та на вуличних об'єктах встановлення відеокамер часто проводиться на стовпах і колонах. Подбати про безпечний та надійний метод монтажу можна за допомогою DH-PFA150. Це металевий кронштейн, призначений для кріплення до круглих балок, діаметр яких варіюється між 80 та 150мм. Аксесуар міцно фіксується хомутами, а на передній частині має майданчик з пазами для прикручування пристроїв. Сумісний із кількома серіями камер фірми Dahua. Має стійкість до великих навантажень до 10 кілограм. Експлуатуватися може за екстремальних температур, без шкоди для якості. Є окремий простір, яким проходять дроти.